HAKKIMIZDA
MUŞ MURAT TURİZM
"BİZİM İÇİN YOLCU TAŞIMACILIĞIN ÇAĞDAŞ PRENSİPLERİ; o Kurumsal, disiplinli ve güler yüzlü hizmet sunmak. o İnsani değerleri koruyarak personel ile bütünlük sağlamak. o Haksız kazanç ve rekabetten kaçınmak. o Ticari kazançtan ziyade misafirlerimizin memnuniyetini ön planda tutmak. o Günümüz teknolojisini en etkili şekilde yolcularımızın hizmetine sunmak. o Karayolu Ulaşımında ilklerin öncüsü, ilkelerin destekleyicisi ve uygulayıcısı olmak. Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duyarak sizi sevdiklerinize ulaştırmaya devam ediyoruz."

MİSYONUMUZ
Misyonumuz üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine bağlılığımızı koruyarak güvenilir bir firma olup müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak"Yenilikçi" ve "Gelişimci" bir yol izlemek.

Hedeflerimizi ve amaçlarımızı "Mükemmeliyetçilik" odaklı belirlemek.

Önce İnsan düşüncesiyle yola çıkarak en iyi hizmeti vermek Çevreye ve insanlığa karşı olan sorumluluklarımızın bilincinde olmak.

Kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik bütünleşik etkinlik ve seyahat çözümleri konusunda; fark yaratan ve aranan şirket algısı oluşturarak ilk tercihleri arasında yer almaktır.

VİSYONUMUZ
Uygun zamanda, doğru yatırım kararlarını vererek sürekliliği sağlamak ve turizm sektöründe, sektörü ve müşteri beklentilerini yakından izleyerek öncü, yenilikçi çözümler, hizmetler sunmak, sektörün gelişmesine katkıda bulunmaktır.

KALİTE POLİTAMIZ
İlkeleri dürüstlük, kalite ve disiplin içinde olan Karacaerler Turizm;Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı,Maliyetleri düşürmek ve karlılığı arttırmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı,Kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmeyi,Tüm çalışanlarda kalite, bilincini tesis etmeyi,Tedarikçi ve tedarikçilerle güvene dayalı bir işbirliği içinde olmayı,En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmeyi,Başlanan her projeyi zamanında, en üst düzey tekniklerle projesine tam uyumlu, istenen kalitede ve bütçe sınırları içinde eksiksiz tamamlamayı,İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı, ve İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı Kalite Politikası olarak belirlemiştir.